گیفت کارت نینتندو و معروف‌ترین بازی‌های آن

نینتندو یک شرکت چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در ژاپن است. این شرکت از سال 1889 در زمینه بازی های رایانه ای و کنسول ها فعالیت می کند. تا سال 2003، این شرکت به رقیبی سرسخت برای سایر شرکت های بازی تبدیل شد.
هر روز بازی های جدید و سرگرم کننده ای به لیست 4 رقمی بازی های نینتندو سوییچ اضافه می شود. برای خرید این بازی ها و پرداخت هزینه عضویت آنلاین نینتندو به امتیاز نیاز دارید. برای افزودن اعتبار به حساب خود در این کنسول می توانید از کارت های اعتباری بین المللی مانند مسترکارت و ویزا استفاده کنید. اما اکثر بازیکنان ترجیح می دهند از کارت هدیه نینتندو برای این کار استفاده کنند. به این ترتیب هیچ خطر امنیتی اعتبار حساب آنها را تهدید نمی کند، خرید به صرفه تر است و همیشه برای خرید بازی یا پرداخت حق عضویت در حساب خود اعتبار دارند.


معروف‌ترین بازی‌های این شرکت را می‌توان عنوان کرد: Super Mario، The Legend of Zelda و Pokemon. حدود 120 سال از تاسیس این شرکت می گذرد و چنان محبوبیتی در بین گیمرها پیدا کرده است که این شرکت به عنوان نماد بازی های رایانه ای شناخته می شود.

این شرکت از سال 2015 اقدام به تولید و عرضه یک کنسول بازی بسیار محبوب در بین کاربران کرده است که با نام نینتندو شناخته می شود.

این شرکت توانست با ساخت کنسول های نینتندو خلاقیتی در دنیای بازی های رایانه ای ایجاد کند، یعنی گیمرها را به حرکت و حرکت وادار کند و این کار را با کمک یک سیستم بازی ویدیویی مبتنی بر حرکت انجام داد.

این سبک جدید بازی، مقابله با کم تحرکی گیمرها را ممکن می کند و تاکنون طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.برای اینکه بتوانید از قطعات و بازی های نینتندو استفاده کنید، باید آنها را خریداری کنید.

برای این کار باید هزینه آن را بپردازید و این کار باید از طریق کارت های اعتباری بین المللی مانند مسترکارت، ویزا یا با کمک گیفت کارت نینتندو انجام شود که البته تحریم هایی است که در ایران استفاده می شود. کارت اعتباری بین المللی امکان پذیر نیست، بنابراین باید از کارت هدیه نینتندو استفاده کنید.
خرید گیفت کارت نینتندو

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “گیفت کارت نینتندو و معروف‌ترین بازی‌های آن”

Leave a Reply

Gravatar